NOVINKY

27.02.2017

EET

více »
20.04.2016

Platby

více »
20.04.2016

Olověné akumulátory

Dnem 20.04.2016 začínáme vykupovat olověné akumulátory ve zpětném režimu. Výkupní cena akumulátorů je 8 kč/1 kg.
více »

Člen Sdružení výkupců druhotných surovin.

 SVDS

ZASÍLÁNÍ NOVINEK


O nás

Firma s více než dvacetiletou tradicí vznikla v roce 1994 pod tehdejším názvem "Kovošrot Helena Zajíčková". Díky kvalitě nabízených služeb poskytovaných na bázi partnerství a rozumné cenové politice se rychle dostala do povědomí firem a společností v téměř celém Královéhradeckém regionu, v menší míře pak i v regionu Pardubickém, Ústeckém a Jihomoravském.

Kovošrot prošel díky dynamickému rozvoji proměnou z pouhé výkupny kovového odpadu až do dnešní podoby, kdy se zabývá komplexními službami v oblasti poradenství a nakládání s odpady - výkupem, zpracováním, tříděním a úpravou téměř všech druhů odpadů.

Kovošrot, likvidace kovového odpaduDalší ze stěžejních činností firmy je likvidace výrobních a technologických celků, ocelových konstrukcí, kotelen, provozů firem apod. dle přání zákazníka a to až do fáze vyklizení, úklidu popřípadě i demoličních prací včetně odvozu inertních odpadů. Pro všechny námi prováděné práce samozřejmě disponujeme příslušnou technikou a mechanizací.

Zabýváme se výkupem drobným ale i velkoobchodním. S ocelovým odpadem a barevnými kovy nakládáme dle normy ČSN 420030. Naší hlavní devízou jsou platby v hotovosti nebo platby on-line. Naše fakturační doba činí pouhých 14 dní.

Naše firemní motto "Spolu. Rozumně..." je pro nás závazkem a pro Vás příslibem ke kvalitní stávající popřípadě i budoucí společné a rozumné spolupráci. Pevně proto věříme, že s poskytovanými službami budete plně spokojeni i Vy, abychom tak i nadále naplňovali motto "Spolu. Rozumně..."


eBRÁNA webarchitect