KOVOŠROT Vokšice

Kovošrot Vokšice s.r.o. je firma s více než dvaceti letou tradicí, vzniklá v roce 1994 pod tehdejším názvem "Kovošrot Helena Zajíčková". Díky kvalitě nabízených služeb poskytovaných na bázi partnerství a rozumné cenové politiky se rychle dostala do povědomí firem a společností v téměř celém Královéhradeckém kraji a to především v Jičíně a jeho širokém okolí.

Kovošrot prošel díky dynamickému rozvoji proměnou z pouhé výkupny kovového odpadu až do dnešní podoby, kdy se zabývá komplexními službami v oblasti poradenství a nakládání s odpady. Mezi naše služby patří zejména výkup kovů, výkup papíru, výkup kartonového papíru, zpracování kovů, třídění a úprava kovového odpadu. Pro naše zákzníky zajišťujeme kompletní svoz a nakládku kového odpadu. Další činností našeho kovošrotu je výkup a prodej palet EUR.

Další ze stěžejních činností firmy je likvidace výrobních a technologických celků, likvidace ocelových konstrukcí, likvidace kotelen, likvidace kovových prvků z provozů firem apod., dle přání zákazníka a to až do fáze vyklizení, úklidu popřípadě i demoličních prací včetně odvozu inertních odpadů. Pro všechny námi prováděné práce samozřejmě disponujeme příslušnou technikou a mechanizací.

S ocelovým odpadem a barevnými kovy nakládáme dle normy ČSN 420030. Naší hlavní devízou jsou každodenní platby na účet zákazníků.

Jsme členem Sdružení výkupců druhotných surovin.

 

Naše firemní motto "Spolu. Rozumně..." je pro nás závazkem a pro Vás příslibem ke kvalitní stávající popřípadě i budoucí společné a rozumné spolupráci. Pevně proto věříme, že s poskytovanými službami budete plně spokojeni i Vy, abychom tak i nadále naplňovali motto "Spolu. Rozumně..."